Oferta pracy

Kierownik Sali Sprzedaży

Media Expert

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie sprzedażą i realizacja planów sprzedażowych

  • zastępowanie Kierownika podczas jego nieobecności

  • organizowanie pracy zespołu

  • szkolenie pracowników

  • dbanie, by Klienci otrzymali odpowiednie dla nich produkty

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników

To oferujemy

  • umowę o pracę bez okresu próbnego

  • pensję zawsze na czas i atrakcyjny system premiowy

  • szansę na awans

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • premia świąteczna

  • nagrody jubileuszowe

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy

„Kiedy konkurujesz z inną osobą, wystarczy, że będziesz tak dobry lub lepszy niż ta osoba. Jeżeli konkurujesz z sobą, nie ma ograniczeń, jak dobry możesz być” - Chu Chin-Ning.Szukasz szansy na rozwój? Uważasz, że masz zdolności przywódcze i chcesz je rozwijać? Dajemy Ci taką szansę! Zostań KSS-em!