Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik sali

WAGALM sp. z o.o.

  • Wołoska 12, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Wołoska 12

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na wyjątkową, przyjazną atmosferę, partnerskie relacje, a także rozwój osobisty.

  • Twoje zadania:

  • Prowadzenie zmiany otwierającej i zamykającej restauracji

  • Zarządzanie i raportowanie wyników z podległego departamentu Baru, Sali lub Kuchni

  • Przeprowadzanie miesięcznych inwentaryzacji Baru lub Kuchni

  • Koordynację i organizację pracy podległych pracowników

  • Zarządzanie wszystkimi procesami operacyjnymi, procedurami i planami oraz działaniami związanymi z utrzymaniem standardów firmy

  • Budowanie otwartego i zaangażowanego zespołu

  • Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą Gości restauracji

Nasze wymagania

  • Od Kandydatów oczekujemy:

  • Pasji do gastronomii i pracy z ludźmi

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku min 1 rok

  • Entuzjazmu w podchodzeniu do trudnych zadań

  • Elastyczności, pomysłowości, samodzielności w podejmowaniu decyzji

  • Nastawienia na naukę i rozwój osobisty

  • Dyspozycyjności (praca w weekendy oraz święta)

  • Odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Znajomości języka polskiego i angielskiego w stopniu, co najmniej bardzo dobrym

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie wzrastające wraz z nabywanym doświadczeniem

  • Pełen system szkoleń

  • Wsparcie managerskie w okresie wdrożenia na nowe stanowisko

  • Wyśmienitą atmosferę pracy z ludźmi, którzy tworzą kulturę naszej restauracji

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie

O nas

Vapiano to sieć włoski restauracji których początek sięga 2002 roku. "Chi va piano , va sano e va lontano" zgodnie z włoskim przysłowiem: "Jeśli masz pozytywny i optymistyczny stosunek do życia, będziesz żyć zdrowiej i dłużej". To jest właśnie motto, które wyznajemy na co dzień w naszych restauracjach. Przekazujemy je zarówno naszym Gościom, jak i Pracownikom. Miło nam, że zainteresowało Cię nasze ogłoszenie i chcesz dołączyć do Naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy Assistant Managera odpowiedzialnego za departament Baru, Sali lub Kuchni do restauracji Vapiano znajdującej się w Galerii Mokotów.