Logo Pracuj.pl

Kierownik Salon Firmowy Wojas S.A.

WOJAS S. A.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej, zgodnej ze Standardami Firmy Wojas obsługi Klienta
  • rekrutacja, szkolenie, ocena i rozwój kompetencji podległego zespołu
  • inicjowanie i kontrola działań zapewniających sprzedaż
  • odpowiedzialność za realizowanie planów sprzedażowych i dbanie o wysoki poziom wskaźników sprzedażowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku salonu i marki Wojas
  • odpowiedzialność za planowanie i organizację pracy zespołu

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży
  • ukierunkowanie na realizację celów biznesowych
  • odpowiedzialność, pro aktywność i zaangażowanie
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od realizacji wyznaczonych celów
  • możliwość rozwoju i awansu
  • profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  • program rabatowy dla pracowników na produkty marki Wojas i Bartek

WOJAS SA Od 30 lat dbamy o stopy Polaków produkując najwyższej jakości polskie obuwie. Mamy sieć blisko 180 salonów firmowych w Polsce, na Słowacji, Czechach i Białorusi.

WOJAS to WIARYGODNOŚĆ, ORYGINALNOŚĆ, JAKOŚĆ, ATRAKCYJNOŚĆ ORAZ SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Jeśli chcesz z nami budować nasze wartości to zapraszamy do naszego zespołu.

Kierownik Salon Firmowy Wojas S.A., Poznań