Ta oferta pracy jest nieaktualna od 319 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Salonu

  • Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 2017-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma powstała w 1981; na przestrzeni kilku lat rozwinęła się, tworząc sieć własnych salonów firmowych i osiągając pozycję lidera w dziedzinie kreowania mody dla najbardziej wymagających i eleganckich kobiet.

    Tym, co najbardziej wyróżnia wyroby marki Hexeline, to rozpoznawalny styl, wyrafinowane tkaniny, znakomity krój i wykonanie. Kolekcje Hexeline to efekt doskonałego wyczucia stylu i reagowania na trendy mody przez projektantkę i założycielkę marki panią Halinę Zawadzką.

    Obecnie do naszego Salonu poszukujemy pasjonatów mody,
    zainteresowanych pracą na stanowisku:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń

    OPIS STANOWISKA

    • planowanie i organizowanie codziennej pracy zespołu (planowanie grafików, nadzór nad pracą z towarem, wyznaczanie celów)
    • organizowanie pracy i procesów w sposób zapewniający realizację założonych celów
    • delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań
    • motywowanie i wspieranie podległego zespołu
    • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe salonu
    • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta, zgodnie z przyjętymi standardami firmy
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • dbanie o wygląd i wystrój salonu

    WYMAGANIA

    • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży odzieżowej
    • umiejętność kierowania zespołem
    • zdolności sprzedażowe oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
    • dobra organizacja pracy
    • zaangażowanie i odpowiedzialność
    • sumienność i dyspozycyjność
    • wysoka kultura osobista
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    OFERUJEMY

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • system szkoleń
    • atrakcyjne wynagrodzenie (systemy premiowania)
    • obcowanie z modą na najwyższym poziomie

    OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE CV ZE ZDJĘCIEM

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).