Ta oferta pracy jest nieaktualna od 331 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Salonu

  • Lublin, Chełm, lubelskie
  • Kierownik
  • 2017-09-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą od wielu lat działającą na rynku branży meblarskiej. Eksportujemy nasze produkty do ponad 40 krajów świata. Projektujemy i produkujemy meble w ponad 20 zakładach w Polsce i za granicą. Działamy poprzez sieć sprzedaży, posiadamy salony własne i partnerskie. Produkcja naszych mebli wynika z pasji i wysokiego zaangażowania wszystkich naszych Pracowników. Wspólnie tworzymy dobre miejsce pracy. Dbamy o dobre relacje, efektywność i zachowanie wysokich standardów.

    Nasza Spółka Meble Black Red White Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

    843/848/09/2017

    Zadania na stanowisku:

    • Zarządzanie salonem wielkopowierzchniowym.
    • Zarządzanie podległym zespołem i motywowanie pracowników do osiągania celów sprzedażowych.
    • Organizowanie pracy własnej i podległego zespołu.
    • Profesjonalna i kompleksowa obsługa sprzedażowa Klientów wewnętrznych i zewnętrznych, zgodnie ze standardami.
    • Profesjonalna obsługa Klienta w zakresie płatności i zapewnianie przepływu dokumentacji finansowo - księgowej.
    • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe salonu i realizację celów sprzedażowych.
    • Planowanie krótko i długoterminowe.
    • Analiza sprzedaży podległych zespołów i poszukiwanie możliwości rozwoju.
    • Przygotowywanie raportów okresowych.
    • Przestrzeganie standardów i procedur.
    Oczekiwania wobec kandydata:
    • Kilkuletnie (min. 3 lata) doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym.
    • Wykształcenie wyższe.
    • Doświadczenie w organizacji pracy w handlu detalicznym.
    • Umiejętność pracy z procedurami i standardami.
    • Umiejętność analizy danych liczbowych oraz poszukiwania niestandardowych rozwiązań poprawiających wyniki, efektywność, komfort, bezpieczeństwo pracy, etc.
    • Cechy lidera, empatia i szacunek do ludzi.
    • Pracowitość, zaangażowanie, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu.

    Dlatego warto u nas pracować:

    • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
    • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
    • Zadbamy o Twój profesjonalny rozwój, dzięki specjalistycznym szkoleniom, w ramach naszej Akademii.
    • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

    „Administratorem danych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji jest firma Meble-Black Red White Sp. z o.o. z siedzibą w Biłgoraju, zlokalizowanej przy ul. Krzeszowskiej 61. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia, na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe i niezbędne dla potrzeb procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.”