Oferta pracy

Kierownik Salonu Drzwi i Podłogi VOX

Składy VOXO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Swarzędz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji. W skład grupy wchodzą 3 spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Składy VOX to sieć dystrybucyjna złożona z ponad 70 salonów Drzwi i Podłogi VOX na terenie całego kraju. Służymy fachowym doradztwem klientom detalicznym, hurtowym oraz architektom wnętrz. Kompleksowo zaopatrujemy i obsługujemy inwestycje

Aktualnie poszukujemy Osoby zainteresowanej rolą:

Lokalizacja: Swarzędz

Zakres zadań:

  • Kompleksowe zarządzanie salonem
  • Planowanie i realizacja założonych planów sprzedażowych oraz cenowych i marżowych
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Obsługa klientów – detaliczni oraz mali wykonawcy / grupy instalacyjne
  • Odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji handlowej
  • Wdrażanie i egzekucja wewnętrznych standardów obsługi klienta oraz standardów sieciowych

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w kierowaniu punktem hurtowo-detalicznym z branży wykończenia wnętrz lub punktem hurtowo-detalicznym z branży materiałów budowlanych
  • Znajomość branży (kategoria drzwi i podłogi) - konieczna
  • Znajomość rozwiązań z zakresu marketingu handlowego (standardy ekspozycji itp.)
  • Kompetencje analityczne – kalkulacje marżowe itp.
  • Znajomość profesjonalnych standardów obsługi klienta
  • Doświadczenie w obsłudze klientów inwestycyjnych – niekonieczne, ale będzie atutem
  • Zaangażowanie, sumienność
  • Orientacja na cel oraz wyniki

Oferujemy:

  • Pełna wyzwań pracy w firmie o silnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Rozwój kompetencji w ramach programów szkoleń (menadżerskich i produktowych)
  • Współpracę z doświadczonym zespołem doradców
  • Współpraca w ramach kontraktu menadżerskiego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy