Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Salonu Firmowego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    P.H.U. „Boyar” to firma o ustabilizowanej pozycji rynkowej, prowadząca sklepy Vans, Heavy Duty oraz US Commando w centrach handlowych na terenie Polski. Nasza firma zajmuje się również sprzedażą internetową poprzez stronę www.londonshoes.pl. Obecnie szukamy utalentowanej i pełnej pasji osoby do naszego sklepu firmowego Vans w Centrum Handlowo - Rozrywkowym - Pasaż Grunwaldzki – Wrocław na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Osoba, której poszukujemy zatrudniona będzie w salonie firmowym Vans w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu i będzie odpowiadać za dobór personelu oraz sprawne i efektywne funkcjonowanie sklepu.

    Zakres obowiązków:

    • Kierowanie sprzedażą w sklepie wraz z monitorowaniem potrzeb klientów,
    • Odpowiedzialność za kompleksową organizację pracy,
    • Planowanie zadań własnych i zespołu,
    • Tworzenie celów i rozliczanie pracowników,
    • Nadzorowanie realizacji planów sprzedaży oraz standardów ekspozycji towaru,
    • Motywacja zespołu jak i poszczególnych pracowników,
    • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów i stosowaniem procedur sklepu,
    • Odpowiedzialność materialna za powierzony towar.
    Wymagania:
    • Minimum średnie wykształcenie,
    • Gotowość założenia działalności gospodarczej,
    • Zdolność zapewnienia wysokiego poziomu obsługi klienta,
    • Entuzjazm, zaangażowanie, dynamizm w działaniu, komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania relacji,
    • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
    • Dobre planowanie i organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
    • Dokładność i odpowiedzialność w prowadzeniu dokumentacji,
    • Umiejętność analizy raportów sprzedaży w sklepie,
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika sklepu/salonu będzie atutem.
    Oferujemy:
    • Umowę menedżerską,
    • Premię bez górnych limitów - uzależnioną bezpośrednio od obrotów salonu,
    • Stabilną, wieloletnią współpracę,
    • Szkolenia z zakresu obsługi klienta,
    • Profesjonalne szkolenia produktowe,
    • Możliwość samorealizacji we współpracy z jednym z najprężniej rozwijających się brandów na świecie.
    Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez "Aplikuj teraz"