Kierownik Salonu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 23.11.2017
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 23.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Great Talent House tworzą wyjątkowi ludzie, dla których projekty rekrutacyjne to sens istnienia. Codziennie dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi… DOBÓR NAJLEPSZYCH KANDYDATÓW.

Dla naszego Klienta, jednej z największych w Polsce sieci salonów specjalizujących się w sprzedaży i kompleksowym montażu wszelkiego rodzaju podłóg drewnianych i laminowanych z segmentu premium, poszukujemy:
Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Zarządzanie kluczowymi Klientami firmy;
  • Pozyskiwanie nowych Kontrahentów;
  • Profesjonalna obsługa w oparciu o innowacyjne standardy firmy;
  • Szkolenie i motywowanie zespołu;
  • Realizowanie działań sprzedażowych poza salonem sprzedaży;
  • Nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentów;
  • Nadzór nad realizacją obsługiwanych projektów.

Wymagania:

  • Min. dwuletnia doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
  • Umiejętność efektywnego organizowania i planowania pracy swojej i podległego personelu;
  • Determinacja w dążeniu do celu;
  • Otwartość na budowanie trwałych relacji z Klientami z segmentu premium;
  • Entuzjazm, dynamizm w działaniu, komunikatywność, elastyczność;
  • Gotowość do realizacji niestandardowych projektów;
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Warunki:

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • Motywujący system premiowy (udział we wspólnie osiągniętym sukcesie)
  • Aktywnie wspieramy rozwój zawodowy dzięki profesjonalnym szkoleniom sprzedażowym i produktowym;
  • Umożliwiamy awans w ramach stale rozbudowywanej struktury firmy;
  • Dodatkowe ubezpieczenie;
  • Zapewniamy nowoczesne narzędzia pracy (tel. służbowy, laptop, samochód).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się