Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Salonu

  • Gliwice, Tychy, śląskie
  • Kierownik
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BYTOM to polska marka, z historią sięgającą 1945 roku, w której tradycja spotyka się ze współczesną wizją krawiectwa i mody męskiej. W myśl tej zasady powstają kolekcje najwyższej jakości, zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami.

    W chwili obecnej do naszych salonów marki BYTOM poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Kierownik Salonu BYTOM
    Miejsce pracy: Gliwice, Tychy
    Zadaniem i obowiązkiem Kierownika Salonu będzie:
    • Sprzedaż i realizacja założonych planów sprzedażowych,
    • Utrzymanie kluczowych wskaźników sprzedaży zespołu na wymaganym poziomie,
    • Zarządzanie podległym zespołem,
    • Dbanie o estetyczny wizerunek salonu zgodnie z przyjętymi standardami Visual Merchendaisingu

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • realizacji założonych planów sprzedażowych,
    • umiejętności zarządzania podległym zespołem,
    • profesjonalizmu we wszystkich działaniach związanych z procesem sprzedaży i obsługi Klienta,
    • nastawienia na rezultat oraz gotowości do podejmowania wyzwań,
    • gotowości do założenia działalności gospodarczej.
    Oferujemy:
    • pracę w polskiej marce premium o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pracę w przyjaznej atmosferze i na partnerskich zasadach,
    • pakiet szkoleń startowych i wsparcie na każdym etapie rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjny system premiowania
    • atrakcyjne zniżki na asortyment marek grupy VRG
    Gliwice - APLIKUJ
    Tychy - APLIKUJ