Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik salonu

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Kierownik
  • 19.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zapraszamy do współpracy z jedną z największych polskich firm odzieżowych, która posiada sieci salonów w kraju oraz za granicą. Możesz mieć wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN z zaangażowaniem i inicjatywą budować takie marki jak Top Secret, Troll, Drywash.

    Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się członkiem organizacji aktywnie wspierającej potrzebujące dzieci.
    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
    Numer referencyjny: Agent/Gorzów/17

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    Kierownik prowadzący nasz sklep odpowiedzialny będzie
    za realizację celów biznesowych (realizacja planu sprzedażowego oraz zarządzanie jakością sprzedaży), właściwy poziom obsługi klienta, za powierzony towar.

    Zakres zadań:

    • zarządzanie sprzedażą w sklepie
    • planowanie i organizacja pracy własnej i zespołu
    • stawianie celów i rozliczanie pracowników z zadań
    • motywowanie zespołu i poszczególnych pracowników
    • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów i stosowaniem procedur sklepu (m.in. ekspozycji towaru, dokumentacji, pracy sklepu)
    • rekrutacja i selekcja personelu
    • profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

    Oferujemy:

    • udział w szkoleniach przygotowujących do roli Kierownika
    • wsparcie w prowadzeniu sklepu
    • system rozliczenia - podstawa + atrakcyjny system prowizyjny
    • niezbędne narzędzia pracy

    Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

    • 2 letnie doświadczenie w kierowaniu sklepem (mile widziane w branży odzieżowej, obuwniczej)
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
    • umiejętność oceny i analizy osiąganych wyników sprzedażowych
    • umiejętność organizacji podstawowych procedur funkcjonujących w sklepie, w tym VM i obsługi klienta
    • dobra organizacja pracy własnej i zespołu
    • inicjatywa i przedsiębiorczość w działaniu
    • umiejętność motywowania zespołu
    • komunikatywność
    • samodzielność w działaniu
    • prowadzenie własnej działalności  gospodarczej bądź też gotowość do jej założenia

    Administratorem danych jest GK Redan z siedzibą w Łódź 94-250, Żniwna 10/14 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.