Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik salonu – Home decor

Homla Sp. z o.o.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie salonem sprzedaży

  • profesjonalne doradztwo klientom

  • realizacja celów sprzedażowych

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem

  • dbałość o zgodny ze standardami wizerunek salonu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierownika sklepu lub zastępcy kierownika sklepu (mile widziane w branży home decor lub fashion)

  • praktyczna umiejętność zarządzania zespołem

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • możliwość zakupu naszych produktów ze zniżką

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się strukturze

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Homla to polska marka wyposażenia wnętrz, dynamicznie rozwijająca się na rynku detalicznym oraz e-commerce. Obecnie posiadamy ponad 30 salonów w galeriach handlowych na terenie całego kraju oraz sklep internetowy www.homla.com.pl. Produkty Homla tworzone są przez ludzi z nieograniczoną wyobraźnią, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki pracy zgranego zespołu marka jest obecna w domach wielu Polaków.

Do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych które razem z nami będą chciały rozwijać markę Homla.

Przekrocz z nami granice wyobraźni i dołącz do świata Homla!

Przewiń do profilu firmy