Oferta pracy

Kierownik Salonu

Szachownica

  • Iława

    Iława, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie podległym salonem

  • Codzienne organizowanie pracy własnej i podległego zespołu

  • Wspieranie i rozwijanie współpracowników

  • Motywowanie i zachęcanie do efektywnej pracy

  • Dbanie o zatowarowanie, ekspozycję i porządek w salonie

  • Kontrola obowiązujących standardów i procedur

  • Realizowanie zadań operacyjnych

  • Realizacja zadań zlecanych przez RKS

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Doradztwo i obsługa Klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku kierownika salonu (warunek konieczny)

  • Dużej samodzielności w działaniu,

  • Wysokiej odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Zdolności organizacyjnych, konsekwencji w działaniu

  • Wysokiego poziomu komunikatywności

  • Znajomości obsługi komputera

  • Zaangażowanie i otwartości na nowe rozwiązania

  • Kreatywności

  • NIE wymagamy znajomości j. angielskiego

  • Dobrej organizacji pracy własnej

  • Umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wypłatę na czas

  • Kompleksowe wdrożenie

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Pracę w młodym zespole

Szachownica

Produkty zawsze w atrakcyjnych cenach, otwartość na nowości i zgrany zespół Pracowników, to właśnie te elementy zdecydowały o sukcesie sieci odzieżowej Szachownica.

Obecnie sieć posiada ponad 60 salonów odzieżowych usytuowanych w galeriach handlowych oraz popularnych deptakach średnich miast.

Stabilny rozwój i bardzo dobre wyniki finansowe stawiają nas w czołówce najprężniej rozwijających się sieci odzieżowych w Polsce.

Dołącz do nas i rozwijaj się z NAMI!

Przewiń do profilu firmy