Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik salonu

Fashion Shop Maurizio Di Girolamo

Mszczonowska 3

Janki (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych wyników sprzedażowych oraz wskaźników KPI

  • Aktywna, profesjonalna obsługa klienta i sprzedaż

  • Rekrutacja i szkolenie zespołu

  • Monitorowanie pracy zespołu oraz dbanie o wysoki poziom motywacji poprzez konstruktywny feedback

  • Stały nadzór nad utrzymywaniem jednolitego wizerunku sklepu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku managerskim w branży retail

  • Motywacja do osiągania wysoko postawionych celów nie tylko sprzedażowych

  • Umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań

  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Otwartość i gotowość do pracy z zespołem i klientami

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie i system premiowy uzależnione od wyników pracy

  • Ciekawe nagrody w konkursach sprzedażowych

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna

  • Zniżki na produkty we wszystkich markach Calzedonia Group

  • Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji zawodowych

O nas

Marka INTIMISSIMI posiada włoskie DNA. Słynie z produkcji i sprzedaży bielizny. Unikalny styl naszych produktów powstaje dzięki połączeniu najnowszych trendów, kreatywności oraz komercyjnego podejścia.

W naszym zespole poznasz osoby, które podobnie jak Ty kochają modę i są zorientowane na sukces w branży fashion. Naszą misją jest codzienne wspieranie kobiet w poszukiwaniu ich indywidualnego, unikatowego stylu – i robimy to z powodzeniem już od ponad 15 lat. Ty też możesz stać się częścią tego świata!

Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu oraz tajniki profesjonalnego zarządzania zespołem sprzedażowym. Na każdym etapie możesz liczyć na realne wsparcie ze strony doświadczonej kadry managerskiej.

Szukamy właśnie Ciebie!