Oferta pracy

Kierownik Salonu

iSpot Poland Sp. z. o.o.O firmie

  • Chorzowska 107, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

iSpot Poland Sp. z. o.o.

Chorzowska 107

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych oraz jakościowych,

  • Odpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów funkcjonowania salonu,

  • Planowanie i wdrażanie działań podnoszących wyniki sprzedażowe i jakościowe,

  • Budowanie oraz utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • Zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym,

  • Delegowanie, motywowanie i egzekwowanie realizacji wyznaczonych celów,

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w branży Retail,

  • Orientacja na realizację wyników sprzedażowych oraz budowania relacji z Klientami,

  • Doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,

  • Samodzielności i pro aktywności w realizacji celów biznesowych oraz organizacji pracy,

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz interpersonalnych,

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Spot to miejsce, gdzie każdy miłośnik produktów

z nadgryzionym jabłkiem znajdzie najbardziej

innowacyjne rozwiązania, a także Ekspertów,

którzy wprowadzą Cię do świata nowych technologii.

Z naszymi Klientami dzielimy się pasją.

Dołącz do Naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy