Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Salonu

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 06.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POL-MOT Auto S.A.

    Miejsce pracy: Kielce

    Opis stanowiska:

    • tworzenie i realizacja strategii sprzedażowej firmy,
    • pozyskiwanie Klientów oraz utrzymywanie biznesowych relacji z obecnymi,
    • negocjowanie i zawieranie umów handlowych z Klientami firmy,
    • kompleksowe zarządzanie salonem samochodowym,
    • zarządzanie zespołem, wyznaczanie celów, motywowanie, monitorowanie, realizacji zadań,
    • dbałość o standardy oraz najwyższą jakość obsługi Klienta

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • umiejętność zarządzania zespołem sprzedażowym,
    • kompetencje menadżerskie, umiejętność wyznaczania celów, koordynowanie pracy, motywowanie zespołu,
    • umiejętność budowania długofalowych relacji,
    • zaangażowanie inicjatywa samodzielność odpowiedzialność, zdolności analityczne,
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • rozwojową pracę,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju osobistego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.