Oferta pracy

Kierownik Salonu

BBK S.A. (właściciel marki home&you)

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację i funkcjonowanie salonu home&you zgodnie ze strategią i standardami firmy.

Nasze wymagania

  • jesteś gotowy/a założyć własną działalność gospodarczą,

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub/i w zarządzaniu zespołem,

  • wyróżniasz się dojrzałością i zaangażowaniem w interes firmy oraz dobro zespołu,

  • dbasz o wysoki standard obsługi klienta,

  • jesteś pełen/pełna entuzjazmu w działaniu i pozytywnego nastawienia.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

  • wyjątkową „domową” kulturę organizacyjną, gdzie cenimy różnorodność i otwartość,

  • pracę w stabilnej firmie, będącej liderem na rynku w swojej branży,

  • kreatywną pracę w przyjaznej atmosferze z przestrzenią na wdrażanie własnych pomysłów,

  • realne możliwości poszerzenia swoich kompetencji oraz awansu.

Miłość do pięknych wnętrz – to właśnie od niej wszystko się zaczęło. Oryginalne, pełne uroku i funkcjonalne aranżacje to nasza pasja, którą rozwijamy codziennie od ponad 20 lat, zajmując się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz. Bacznie śledzimy nowe trendy w branży wnętrzarskiej, nie boimy się przy tym także kreować własnych – zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Obecnie home&you to 140 przyjaznych klientowi salonów, zlokalizowanych w najbardziej atrakcyjnych centrach handlowych na terenie całego kraju

Przewiń do profilu firmy