Oferta pracy

Kierownik Salonu

Wittchen S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie salonem i zespołem sprzedawców

  • Realizacja celów finansowych i operacyjnych

  • Motywowanie oraz szkolenie pracowników

  • Nadzór nad ekspozycją kolekcji zgodnie z polityką merchandisingu

  • Raportowanie sprzedaży i poziomu realizacji celów

  • Aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę Klienta

  • Przygotowanie dokumentacji związanej ze sprzedażą

  • Sporządzanie grafików pracy, zestawień na potrzeby przełożonego

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży retail

  • Umiejętność efektywnego organizowania i planowania

  • Wiedza z zakresu marketingu i sprzedaży

  • Zorientowanie na wyniki

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Komunikatywność

  • Dyspozycyjność (praca w centrum handlowym)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnioną od wyników sprzedaży

  • możliwość awansu wewnętrznego

  • atrakcyjne zniżki pracownicze na produkty firmowe

  • dostęp do benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna)

Wittchen S.A.

Firma WITTCHEN już od trzydziestu lat słynie z najwyższej jakości produktów skórzanych, galanterii, obuwia, odzieży, a także bagażu. Jesteśmy firmą rodzinną notowaną na GPW. Posiadamy ponad 120 salonów sprzedaży detalicznej oraz prężnie działający e-commerce. W naszej centrali możesz znaleźć pracę w jednym z 11 działów. Nasze działania sprzedażowe obejmują Polskę i Europę.

Jesteśmy firmą z tradycjami, a mimo stałego rozwoju nasza misja pozostaje niezmienna. Brzmi ona: „twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi i dla ludzi”.

Tworzymy zespół zmotywowanych, zaangażowanych w pracę osób, którym nie brak energii do realizacji krótko- i długoterminowych planów.

Jeśli chcesz przyłączyć się do realizacji naszej misji, a także widzisz siebie w branży mody i dodatków, dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy