Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Salonu

LAVARD

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie profesjonalnego działania salonu

  • Stała kontrola jakości i wyników pracy (praca w oparciu o wskaźniki)

  • Kierowanie grupą podległych pracowników

  • Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem salonu zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

  • Orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych

  • Rozwinięta umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów

  • Doświadczenie w branży

  • Entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Kreatywność i dynamika w działaniu

  • Znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność zarządzania sobą i ludźmi

  • Doświadczenie w wykonaniu poprawek krawieckich będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę B2B

  • Pełne świadczenia

  • System szkoleń

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (systemy premiowania)

LAVARD

LAVARD to najprężniej rozwijająca się marka odzieżowa w Polsce. Wieloletnie doświadczenie produkcyjne firmy LAVARD w połączeniu z potencjałem ludzkim zatrudnionych specjalistów zaowocowały szeroko pojętym pozycjonowaniem marki, jako lidera w świecie mody produkowanej w Polsce.

Przewiń do profilu firmy