Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Salonu

Pako Lorente Sp. z o.o.

profesora Adama Rożańskiego 32

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,

  • dbanie o odpowiednią dostępność i ekspozycję produktów,

  • obsługa komputera i systemu kasowego,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

Do nowo otwartego salonu poszukujemy kandydatów:

- mających doświadczenie w kierowaniu zespołem,

- posiadających doświadczenie w sprzedaży,

- potrafiących efektywnie motywować podległych pracowników,

- zainteresowanych modą,

- bardzo dobrze zorganizowanych,

- z bardzo dobrą obsługą komputera oraz pakietu MS Office lub OpenOffice,

- potrafiących zwiększyć sprzedaż i efektywnie racjonalizować koszty sklepu,

- samodzielnych w działaniu,

- potrafiących zapewnić wysoki poziom obsługi klienta,

- gotowych do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy,

- znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oczekujemy dodatkowo:

- komunikatywności,

- kreatywności w sprzedaży,

- wysokiej kultury osobistej,

- zaangażowania,

- pozytywnego nastawienia,

- dyspozycyjności,

- zakończonej edukacji.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • pełen etat,

  • cykl szkoleń,

  • praca w zespole ludzi z pasją.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Pako Lorente to działająca w segmencie męskiej odzieży polska marka o ugruntowanej pozycji na rodzimym rynku odzieżowym, która jest doceniana również za granicami kraju. Marka konsekwentnie realizuje plan ekspansji: powiększa sieć swoich salonów w galeriach handlowych oraz rozwija kanał sprzedaży online.

Przewiń do profilu firmy