Ta oferta pracy jest nieaktualna od 61 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Salonu

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 2018-09-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Obowiązki:

    • Zarządzanie Salonem firmowym marki z branży retail
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem sprzedawców
    • Tworzenie grafików, zarządzanie czasem pracy zespołu
    • Szkolenie zespołu
    • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży retail
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedawców
    • Orientacja na wyniki
    • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu
    • Gotowość do pracy w równoważnym systemie czasu pracy

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjny pakiet benefitów
    • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), Twoja zgoda obejmuje także zgodę na udostępnienie Twoich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy oraz na przetwarzanie przez niego Twoich danych osobowych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Po przekazaniu Twoich danych osobowych do potencjalnego pracodawcy otrzymasz od niego dodatkowe informacje w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe.

    Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
     pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr. 12252