Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik salonu

Giacomo Conti O firmie

  • Drewnowska 58, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Giacomo Conti

Drewnowska 58

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy salonu oraz zarządzanie podległym zespołem pracowników, nadzorowanie planu sprzedaży,

  • zwiększanie sprzedaży poprzez budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • przyjmowanie dostaw oraz przygotowanie towaru do sprzedaży,

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie,

  • znajomość produktów oraz aktualnych trendów stylizacyjnych,

  • wdrażanie kampanii promocyjnych,

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji,

  • dbanie o dobry wizerunek salonu oraz marki Giacomo Conti.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym,

  • doświadczenie w sprzedaży w branży odzieżowej (mile widziane doświadczenie w odzieży męskiej),

  • umiejętność zarządzania podległym zespołem,

  • doskonałe umiejętności interpersonalne,

  • orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych,

  • zainteresowanie aktualnymi trendami mody,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI

Uczymy się od siebie nawzajem i staramy się odkrywać nowe, nieznane dotąd ścieżki, a dzięki wzajemnemu wsparciu zawsze dobijamy do celu!