Logo Pracuj.pl

Kierownik Salonu

CARRY Sp. z o.o.O firmie

  • Łomianki
    Łomianki, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie grafików pracy salonu
  • rekrutacja i szkolenie swojego zespołu
  • kompleksowe zarządzanie salonem wg wytycznych firmy
  • motywowanie sprzedawców w codziennych obowiązkach
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów
  • kontrola standardów i procedur firmy
  • opieka nad powierzonym mieniem i prowadzenie inwentaryzacji
  • dbanie o zatowarowanie i porządek w salonie
  • obsługa kasy fiskalnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie ukończone, min. średnie
  • staż na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w prowadzeniu zmiany
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz kierowanie grupą pracowników
  • wiedza z zakresu technik sprzedaży i nastawienie pro-handlowe
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym
  • znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy oraz wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • godziny pracy zgodne z ustalonym grafikiem
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy
  • zdobycie doświadczenia i nowych kompetencji
  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • wdrożenie do pracy oraz wsparcie ze strony centrali

CARRY Sp. z o.o. to marka polska, w branży odzieżowej. Posiadamy salony sprzedaży w całym kraju.

Kierownik Salonu, Łomianki