Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Salonu

  • Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 08.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Empik to firma, która daje Klientom radość odkrywania Kultury, a jej pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu, będziesz pracować z produktami, które inspirują do rozwoju pasji – książka, gry, muzyka, film.

    Miejsce pracy: Lubań (okolice), Zgorzelec, Bolesławiec (okolice)

    Kierownik odpowiada za całościowe zarządzanie sklepem, w tym:

    • rekrutację i motywowanie powierzonego zespołu,
    • realizację  celów biznesowych i planów sprzedażowych,
    • przestrzeganie obowiązujących w firmie procedur i standardów pracy.

    Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:

    • wykształcenie min. średnie,
    • co najmniej 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office w stopniu dobrym,
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • orientacja na cel i motywacja do realizacji powierzonych zadań,
    • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

    Dodatkowo:

    • mają wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • są dyspozycyjne,
    • potrafią pracować z planami i wskaźnikami sprzedaży,
    • wykonują zadania terminowo,
    • posiadają wysoką kulturę osobistą.

    Co oferujemy w pracy na tym stanowisku?

    • stabilne miejsce pracy i możliwość ciągłego rozwoju swoich kompetencji,
    • dynamiczne środowisko pracy,
    • system motywacyjny.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"