Kierownik Salonu marki BYTOM

BytomO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
BYTOM to polska marka, z historią sięgającą 1945 roku, w której tradycja spotyka się ze współczesną wizją krawiectwa i mody męskiej. W myśl tej zasady powstają kolekcje najwyższej jakości, zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami.

W chwili obecnej do naszych salonów marki BYTOM poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • sprzedaż i realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • utrzymanie kluczowych wskaźników sprzedaży zespołu na wymaganym poziomie,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • dbanie o estetyczny wizerunek salonu zgodnie z przyjętymi standardami Visual Merchendaisingu.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • realizacji założonych planów sprzedażowych,
  • umiejętności zarządzania podległym zespołem,
  • profesjonalizmu we wszystkich działaniach związanych z procesem sprzedaży i obsługi Klienta,
  • nastawienia na rezultat oraz gotowości do podejmowania wyzwań,
  • działalności gospodarczej lub gotowości do założenia działalności gospodarczej.

Oferujemy:

  • pracę w firmie
    o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilność
    zatrudnienia
  • możliwość
    awansu
  • pracę w ambitnym zespole
  • dostęp do pakietu MultiSport
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki
    do wykorzystania
    w naszych salonach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy