Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik salonu meblowego

FABRYKA SYPIALNI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 5007 000 brutto / mies.

Falencka 1

Janki (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby która przejmie rolę Lidera w salonie Mebloo w Jankach.

  • Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż produktów

  • Efektywne i nastawione na cel zarządzenie zespołem pracowników

  • Organizowanie pracy i sprawiedliwy podział obowiązków

  • Motywowanie zespołu do osiągania jak najwyższych celów

  • Dbanie o obieg dokumentów

  • Ścisła współpraca z innymi salonami oraz działami w firmie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji

  • Wysoka kultura osobista

  • Zaangażowanie, inicjatywa i nastawienie na cel

  • Optymizm i pewność siebie

  • Gotowość do pracy w weekendy

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Regularne szkolenia produktowe

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w renomowanej firmie o ogólnopolskim zasięgu

  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy

  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Mebloo.pl to sklepy meblowe. Sukcesywnie rozwijamy ofertę oraz sieć sprzedaży. Zależy nam na rozwoju opartym na ludziach i jak najwyższej jakości obsługi, produktów i usług. W 2021 roku znaleźliśmy się na liście Diamentów Forbesa.