Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Salonu Meblowego

  • Starachowice, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Duża firma z branży meblowej o ustabilizowanej pozycji na rynku i dużych możliwościach rozwojowych poszukuje do salonu meblowego pracowników na stanowisko:
    KIEROWNIK SALONU MEBLOWEGO
    Miejsce pracy: Starachowice

    Zakres obowiązków:
    Poszukujemy osoby zainteresowanej możliwością współpracy polegającej na:

    • zarządzaniu oraz koordynowaniu pracy salonu mebli,
    • efektywnym dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • raportowaniu wyników sprzedaży,
    • sprawnym zarządzaniu salonem i ekspozycją,
    • organizowanie pracy własnej i podległego zespołu..
    • motywowaniu oraz wspieraniu podległych pracowników,
    • usprawnieniu standardów obsługi klienta,
    • budowaniu relacji z klientem,
    • czuwaniu nad sprawnym przepływem dokumentów oraz prowadzeniu księgowości salonu
    • przestrzeganie standardów i procedur.
    Od kandydatów oczekujemy:
    • wykształcenia min. średniego,
    • min. 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (wysokie umiejętności kierownicze),
    • doświadczenia w kierowaniu, zarządzaniu i motywowaniu zespołu sprzedażowego,
    • samodzielności i dobrej organizacji pracy oraz wysokiej orientacji na cel,
    • gotowości do podróży służbowych,
    • nastawienia na sukces i rozwój,
    • umiejętność analizy danych liczbowych oraz poszukiwania niestandardowych rozwiązań poprawiających wyniki, efektywność, komfort, bezpieczeństwo pracy, etc.
    • odpowiedzialność za realizację budżetu oraz celów sprzedażowych.
    • biegła obsługa pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełny etat
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • pracę w miłej atmosferze
    • motywacyjny system wynagrodzeń(podstawa + premia).

    Osoby zainteresowane dołączeniem do naszej firmy oraz możliwością pracy w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze, zapraszamy do przesłania swojej aplikacji z dopiskiem Kierownik/Radom

    Prosimy o dołączenie klauzuli: Niniejszym udzielam zgody na przekazanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do Heban sp. z o.o. sp.kom.; Family Heban sp. z o.o. sp.kom.mających swoje siedziby w Janowie Lubelskim. Jednocześnie udzielam Spółkom zgody na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych osobowych, załączonych do niniejszego dokumentu dla celów związanych z ich procesem rekrutacji teraz i w przyszłości. Zostałem poinformowany o fakcie, iż nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania.