Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Salonu Meblowego

SIGNAL Sp. z o.o. Sp. k.

  • Tarnobrzeg

    Tarnobrzeg, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

• zlecanie celów sprzedawcom

• weryfikowanie wyników podległych pracowników

• organizowanie pracy sprzedawcom

• monitorowanie rynku pod katem producentów, klientów, dostawców, klientów

• zarządzanie inwentaryzacją salonu

• ocena podległych pracowników

• realizowanie zleconych celów w oparciu o kpi

• stanie na straży wartości, wizji, misji i kultury organizacji

• dbanie o kulturę firmy

• realizowanie systemu wynagrodzeń

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie min. 5 lat w handlu na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomość rynku producentów i konkurentów w sektorze meblarskim i wnętrzarskim

  • zarzadzanie (motywowanie, weryfikowanie, przywództwo, organizowanie, planowanie)

To oferujemy

Gwarantowane zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym systemem wynagrodzenia.