Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Salonu

Wittchen S.A.O firmie

Wittchen S.A.

plac Kopernika 16

Opole

WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. W chwili obecnej w związku z rozwojem poszukujemy dynamicznych, konsekwentnych w działaniu, nastawionych na sukces osób, które dołączą do naszego zespołu i wspólnie z nami będą realizować naszą misję

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Salonu WITTCHEN

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie salonem i zespołem sprzedawców
  • realizacja celów finansowych i operacyjnych
  • motywowanie oraz szkolenie pracowników
  • nadzór nad ekspozycją kolekcji zgodnie z polityką merchandisingu
  • raportowanie sprzedaży i poziomu realizacji celów
  • aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę Klienta
  • przygotowanie dokumentacji związanej ze sprzedażą
  • sporządzanie grafików pracy, zestawień na potrzeby przełożonego

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży retail
  • umiejętność efektywnego organizowania i planowania
  • wiedza z zakresu marketingu i sprzedaży
  • zorientowanie na wyniki
  • znajomość technik sprzedaży
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność (praca w centrum handlowym)

Pracując z nami zyskasz:

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, Multi Sport, zniżki na produkty firmowe)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy powiązany z wynikami sprzedaży
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość
    rozwoju
    w strukturach
    Wittchen
  • system profesjonalnych szkoleń
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach (ul. Gdańska 60, 05-152 Palmiry) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach przy ul. Gdańskiej 60, 05-152 Palmiry. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne