Logo Pracuj.pl

Kierownik Salonu

KUBENZ sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów sprzedażowych
  • zagwarantowanie najwyższych standardów obsługi klienta
  • wizerunek salonu firmowego zgodny z wymogami marki

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży
  • umiejętność pracy na wskaźnikach sprzedażowych
  • minimalna znajomość zasad VM
  • otwartość i nastawienie na ciągły rozwój
  • kreatywność i optymizm
  • znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój zawodowy i pełen zakres szkoleń
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Kierownik Salonu, Opole