Kierownik Salonu

  • Opole, opolskie
  • Oleska 31, 45-052 Opole, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-06-17
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-07-17)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kodano Optyk to sieć salonów optycznych, która powstała, by ułatwiać klientom wybór najlepszych i najwygodniejszych okularów korekcyjnych i słonecznych w bardzo atrakcyjnych cenach.

    Kodano Optyk należy do grupy Szkla com S.A. operatora największego w Polsce i Europie Centralnej sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji. Od ponad 14 lat pomagamy klientom dbać o ich oczy oraz kupować soczewki kontaktowe, okulary korekcyjne i słoneczne w wygodny i oszczędny sposób.

    Obecnie rozwijamy intensywnie sieć nowoczesnych salonów optycznych i poszukujemy osób do pracy na stanowisko Kierownika Salonu optycznego.

    Jeśli szukasz nowych wyzwań i rozwoju zawodowego oraz chcesz mieć realny wpływ na swoją karierę, dołącz do naszej firmy i zacznij pracę w bardzo dynamicznej branży.
    Miejsce pracy: Opole

    Opis stanowiska:

    • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie salonu
    • organizacja pracy zespołu salonu, w tym organizacja czasu pracy
    • motywowanie i ocena pracowników
    • realizacja planów sprzedażowych
    • obsługa klientów według najwyższych standardów obsługi

    Od osób zainteresowanych oczekujemy:

    • doświadczenie w prowadzeniu punktu sprzedażowego (mile widziane doświadczenie w branży optycznej)
    • dyspozycyjności (praca również w weekendy)
    • wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i organizacyjnych
    • łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywania kontaktów
    • dbania o wizerunek salonu
    • wysokiej kultury osobistej
    • optymizmu, inicjatywy

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • stabilne zatrudnienie ze stałym wynagrodzeniem podstawowym
    • dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników sprzedaży salonu
    • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
    • szkolenie niezbędne do podjęcia pracy na ww stanowisku
    • możliwości rozwoju w nowoczesnej sieci na polskim rynku optycznym

    Jeśli wierzysz, że zmiana jest Ci potrzebna i chcesz mieć wpływ na działalność firmy,
    w której pracujesz oraz chcesz osiągnąć efekt „WOW”
    dołącz do nas!