Oferta pracy

Kierownik salonu

PauloadrianiO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, która od ponad 17 lat z sukcesem działa w branży odzieży premium. Na przestrzeni lat stworzyliśmy sieć salonów firmowych i nowatorski model zarządzania. W codziennej pracy wierni jesteśmy naszym fundamentalnym zasadom opartym na etyce zawodowej, szacunku, uczciwości i pozytywnym relacjom, a dążenie do perfekcji motywuje nas do ciągłego doskonalenia i rozwoju...
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Jeśli:

  • Jesteś osobą pozytywną, otwartą na świat i ludzi, pewną siebie i lubisz wyzwania,
  • Stawiasz sobie wysokie cele i jesteś konsekwentna/y w dążeniu,
  • Jesteś zorientowana/y na klienta i realizację celów,
  • Poszukujesz środowiska pracy, w którym będziesz mógł/a podnosić swoje kompetencje i kwalifikacje,
  • Jesteś lub planujesz być ekspertem w swojej pracy.

…a potrafisz nas przekonać, aplikuj…

Wymagania:

  • Ukończenia minimum szkoły średniej,
  • Minimum dwa lata doświadczenia w kierowaniu zespołem sprzedażowym,
  • Wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Wielozadaniowość i umiejętności organizacji pracy własnej i podległych pracowników,
  • Umiejętności i doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, znajomość technik sprzedażowych,
  • Wiedza z zakresu mody, ubioru i stylizacji,
  • Znajomości języka angielskiego,
  • Znajomości pakietu MS Office.

Zadania:

  • Zarządzanie pełną działalnością operacyjną sklepu i zespołu sprzedażowego,
  • Dbałość o stosowanie najwyższych standardów obsługi klienta,
  • Nadzór i realizacja celów sprzedażowych,
  • Nadzór nad rozwojem kompetencyjnym zespołu sprzedażowego.
Oferujemy:

Pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach,
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

Szeroki system szkoleń i warsztatów
Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz motywacyjny system premiowania,

Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
Wpływ na rozwój i kierunki działań firmy,

Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
Karta MultiSport,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania (nazwa miasta w tytule maila)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy