Oferta pracy

Kierownik Salonu

BBK S.A. – właściciel marki home&youO firmie

Rekrutacja zdalna

BBK S.A. – właściciel marki home&you

Szwajcarska 14

Poznań

Miłość do pięknych wnętrz – to właśnie od niej wszystko się zaczęło. Oryginalne, pełne uroku i funkcjonalne aranżacje to nasza pasja, którą rozwijamy codziennie od ponad 20 lat, zajmując się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz. Bacznie śledzimy nowe trendy w branży wnętrzarskiej, nie boimy się przy tym także kreować własnych – zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Obecnie home&you to 140 przyjaznych klientowi salonów, zlokalizowanych w najbardziej atrakcyjnych centrach handlowych na terenie całego kraju.

Do naszego salonu w CH M1 w Poznaniu poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • jesteś gotowy/a założyć własną działalność gospodarczą,
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub/i w zarządzaniu zespołem,
  • wyróżniasz się dojrzałością i zaangażowaniem w interes firmy oraz dobro zespołu,
  • dbasz o wysoki standard obsługi klienta,
  • jesteś pełen/pełna entuzjazmu w działaniu i pozytywnego nastawienia.

Twoje zadania:

  • zapewnienie funkcjonowania salonu zgodnie z wewnętrznymi standardami,
  • organizowanie i kontrolowanie pracy podległego zespołu,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • dbałość o wysoki poziom obsługi klienta.

W zamian oferujemy Tobie:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • wyjątkową „domową” kulturę organizacyjną, gdzie cenimy różnorodność i otwartość,
  • pracę w stabilnej firmie, będącej liderem na rynku w swojej branży,
  • kreatywną pracę w przyjaznej atmosferze z przestrzenią na wdrażanie własnych pomysłów,
  • realne możliwości poszerzenia swoich kompetencji oraz awansu.

BRZMI CIEKAWIE? DOŁĄCZ DO NAS!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy