Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Salonu Sizeer

Marketing Investment Group

Wrocławska 152/154

Opole

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa organizacja pracy sklepu,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • budowanie i nadzorowanie pracy Zespołu,

  • zapewnienie właściwego poziomu obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu Zespołem,

  • umiejętnie zarządzasz Zespołem oraz sprzedażą,

  • łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność,

  • angażujesz się w powierzone obowiązki,

  • znasz język angielski.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość pracy z największymi markami,

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,

  • szkolenia produktowe i z zakresu obsługi Klienta,

  • zniżki do wszystkich naszych sklepów (Sizeer, 50 Style, Timberland, Symbiosis, Umbro/Lotto)

  • super atmosferę i zgrany zespół,

  • możliwość skorzystania z pakietu sportowego,

  • możliwość rozwoju w całej Grupie MIG.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży fashion. Od ponad 30 lat rozwijamy naszą obecność w regionie CEE – w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Rumunii, Estonii, a także na Słowacji, Węgrzech, Łotwie oraz Litwie.

Z sukcesem prowadzimy sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Confront, up8 i wielu innych. Dzięki zaangażowaniu kilku tysięcy osób, które tworzą nasz zespół, zdobyliśmy zaufanie klientów w całej Polsce oraz za granicą.

Przewiń do profilu firmy

Streetwear na ulicach Twojego miasta? Możesz mieć na to wpływ!

Dołącz do naszego Teamu!

Miejsce pracy: CH Karolinka