Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Salonu Sprzedaży

Grupa GezetO firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie skutecznej strategii i polityki sprzedaży dla samochodów,

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie biurowej, administracyjnej i merytorycznej obsługi sprzedaży oraz pracy podległego zespołu,

  • Przygotowywanie raportów dotyczących wyników sprzedaży marki oraz analiza raportów przygotowywanych przez Doradców Handlowych,

  • Dbałość o wynik ekonomiczny podległego salonu,

  • Sprzedaż samochodów

Nasze wymagania

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i relacji interpersonalnych oraz prowadzenia rozmów handlowych,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Dużego zaangażowania w wykonywane zadania oraz determinacji w osiąganiu celów.

  • Przynajmniej 2-letniego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej,

  • Czynnego prawa jazdy kat. B,

  • Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,

  • Determinacji i zaradności w realizacji zadań oraz odwagi w podejmowaniu inicjatywy.

Mile widziane

  • Doświadczenie i znajomość branży motoryzacyjnej,

  • Dobra znajomość rynku lokalnego.

To oferujemy

  • Możliwość realnego wpływania na wysokość wynagrodzenia (podstawa + prowizja od uzyskanych wyników),

  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności,

  • Szkolenia miękkie i techniczne.

Grupa Gezet

Grupa Gezet jest największym autoryzowanym dealerem samochodów w województwie lubuskim i jedną z największych grup dealerskich w Polsce.

Przewiń do profilu firmy