Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Salonu Sprzedaży i Obsługi Klienta

Rutkowski Development Sp. J.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii i polityki rozwoju Salonu Sprzedaży i Obsługi Klienta

  • współtworzenie budżetu, celów sprzedażowych i ich realizacja

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Salonu Sprzedaży i Obsługi Klienta

  • zarządzanie Zespołem Sprzedaży i Obsługi Klienta

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych produktu i usług

  • wprowadzanie nowych produktów i usług na rynek

  • udział w działaniach marketingowych – targach nieruchomości, dniach otwartych

  • raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami firmy

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy celem realizacji wspólnych planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w takich branżach jak: bankowa, finansowa, nieruchomości, ubezpieczeniowa

  • umiejętność zarządzania zespołem, orientacja na cel i skuteczność w działaniu

  • doświadczenie i kompetencja w zarządzaniu aktywną sprzedażą

  • znajomość ustawy deweloperskiej oraz zagadnień prawnych, związanych z obrotem nieruchomościami

  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • wysoka etyka zawodowa

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • czynne prawo jazdy kategorii kat. B

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i wieloletniej tradycji na rynku deweloperskim

  • przyjazną atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dowolną formę współpracy: umowę o pracę, umowę o współpracę

  • niezbędne narzędzia do komfortowej pracy

  • możliwości, wyzwania oraz przewidywalną, ciekawą przyszłość

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach oraz szeroki dostęp do szkoleń

  • kartę Multisport współfinansowaną przez Pracodawcę

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Od 30 lat konsekwentnie budujemy naszą pozycję polskiego lidera rynku nieruchomości. Dynamicznie rozwijamy się, odważnie wyznaczamy nowe standardy, szybko i elastycznie powiększając obszar naszych działań. Jako firma rodzinna jesteśmy przyjaźni Pracownikom, mamy świadomość, że są najważniejszym kapitałem naszej firmy, dlatego tworzymy oparte na wartościach środowisko pracy, w którym ambitni i wyjątkowi ludzie mogą rozwijać się, realizować swój potencjał i osiągać sukcesy. Inwestujemy w rozwój firmy oraz naszych Pracowników i stawiamy na długotrwałą współpracę.

Nasz Zespół to profesjonaliści utożsamiający się z ideą bycia najlepszym, budujemy partnerskie relacje, dążymy do ciągłego doskonalenia, poszukujemy kreatywnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy