Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Salonu Sprzedaży - Kierownik Regionalny

VITA-SPORT SP.Z.O.O SP.K

  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Vita-Sport Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Vita-Sport to jeden z największych sklepów piłkarskich w Polsce. Bogata oferta sprawia, że każdy – niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania, znajdzie u nas to, czego potrzebuje. Oferujemy buty piłkarskie, odzież najlepszych marek oraz pełną gamę akcesoriów.Nasi pracownicy łączą pasję z pracą, dzięki czemu nasza firma to idealne miejsce dla pasjonatów futbolu. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego miłośnika piłki nożnej i nie tylko.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie zespołem w celu optymalizacji pracy i poprawienia wyników sprzedażowo-finansowych podległego Salonu sprzedaży (marża & zysk)
  • dbanie o odpowiedni VM w sklepie, jako wizytówki firmy na podległym terenie
  • efektywne delegowanie obowiązków na poziomie zespołu
  • obsługa Klientów kluczowych, wg wyznaczonych standardów firmy
  • budowanie strategii sprzedaży, w tym rozpoznawanie potrzeb klientów i wdrażanie nowych rozwiązań
  • monitorowanie działań konkurencji
  • przeprowadzanie szkoleń pracowników z zakresu efektywnej sprzedaży
  • efektywne pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie negocjacji warunków handlowych
  • raportowanie wyników sprzedaży, planów, realizacji celów do przełożonego
  • planowanie oraz przeprowadzanie akcji promocyjnych
  • zarządzaniu gospodarką magazynową – monitorowanie stanu zapasów
  • sporządzenie okresowych i rocznych remanentów
  • kontrolowanie zapasu produktów, w tym organizowanie wyprzedaży „towaru posezonowego” zgodnie z polityką firmy
  • sporządzanie prognoz sprzedażowych
  • udział w kontraktacjach, sporządzanie zamówień pierwotnych na potrzeby sklepu

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności personalne i łatwość w nawiązywaniu relacji
  • znajomość technik sprzedaży
  • samodyscyplina i efektywne zarządzanie czasem swoim i podległych pracowników
  • umiejętność delegowania zadań
  • nastawienie na cel
  • zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. "B"

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja sprzedażowa
  • szkolenia i rozwój
  • udział w sukcesach firmy
  • realizację pasji w środowisku blisko związanym z profesjonalną piłką nożną
  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

Ogłoszenie archiwalne