Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik salonu sprzedaży Orange

GTI Sp. z o.o.

  • Puck

    Puck, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wyznaczanie celów i motywowanie zespołu

  • sprzedaż usług i analiza wyników salonu

  • wykonywanie prac administracyjnych związanych z funkcjonowaniem salonu

  • rekrutacja nowych pracowników i ich wdrażanie (możesz liczyć na nasze wsparcie)

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • doświadczenie w sprzedaży

  • chęć do nauki i motywację do pracy

  • takie cechy, jak zorientowanie na realizację wyniku i komunikatywność

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • ciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • możliwość osobistego rozwoju (bezpłatne szkolenia)

  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Po więcej informacji dotyczących prowadzonych przez naszą firmę rekrutacji zapraszamy na stronę zakładki Kariera, która widnieje pod adresem: kariera.gti.pl