Oferta pracy

Kierownik Salonu Sprzedaży

Klient Pracuj.plO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy technologicznej!

Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:

  • Nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych,
  • Motywacja podległego zespołu,
  • Dbanie o dobry wizerunek sklepu oraz standardy sieci,
  • Obsługa Klientów zgodnie z wytycznymi,
  • Wdrażanie i koordynowanie projektów wspierających sprzedaż,
  • Szukanie nowych form sprzedaży i promocji salonu.

Powinieneś spełniać kilka wymogów:

  • Pasji do nowych technologii,
  • Umiejętności organizowania i planowania pracy,
  • Zorientowanie na osiągnięcie planowanego poziomu sprzedaży,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku sklepu i marki
  • Znajomości technik, procedur i standardów sprzedaży,
  • Doświadczenie w pracy z Klientem (mile widziana branża telekomunikacyjna lub sprzedaż usług),
  • Wytrwałość w dążeniu do celu,
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Kompetencja komunikacyjna,
  • Umiejętność uczenia się i przekazywania wiedzy z zagadnień technicznych oferowanych produktów,
  • Znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki sprzedażowe),
  • Dodatkowe konkursy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Doskonałą atmosferę,
  • Interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej rozwiniętą technologicznie globalną firmą.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy