Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik salonu sprzedaży urządzeń SPA

  • Skawina, małopolskie
  • Kierownik
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EURO SPAS sp. z o.o.

    Euro Spas Sp. z o.o.  jest jednym z wiodących dystrybutorów wanien wieloosobowych z hydromasażem typu SPA oraz saun w Polsce, oferującym innowacyjne produkty i inteligentne rozwiązania systemowe dla branży SPA & Wellness.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Skawina

    Zakres zadań:

    • aktywna sprzedaż produktów,
    • opracowywanie ofert handlowo-technicznych,
    • dbanie o wizerunek firmy,
    • dbanie o ekspozycję produktów,
    • tworzenie i utrzymywanie relacji z klientami, wykonawcami oraz architektami,
    • zapewnienie klientom wsparcia handlowego i technicznego przy realizacji kontraktów oraz zamówień,
    • systematyczne raportowanie o wynikach,

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie,
    • umiejętność doskonałej organizacji czasu pracy i planowania,
    • samodzielność i nastawienie na realizację celu,
    • umiejętności sprzedażowe, mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów wyposażenia łazienek oraz SPA & Wellness (hydromasaż, sauny)
    • chęć nauki oraz otwartość na nowości,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • praktyczna znajomość programów MS Word, Excel, Outlook, Power Point,
    • prawo jazdy kat. B
    • obsługa programu Subiekt Nexo (dodatkowy atut przy rekrutacji)

    Oferujemy:

    • odpowiedzialne stanowisko w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • narzędzia niezbędne do realizacji ww. zadań, (telefon, komputer)
    • profesjonalne szkolenie produktowe
    • atrakcyjną podstawę wynagrodzenia od 2 400 zł netto oraz system prowizyjny
    • stabilną formę zatrudnienia
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

    Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Euro Spas Sp. z o. o. w Przeźmierowie, ul. Składowa 12, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

    Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy Kandydatów o celu, w jakim przetwarzamy dane osobowe, a także o przysługujących prawach, wynikających z regulacji o ochronie danych osobowych.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.