Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Salonu Sprzedaży Xiaomi

VIAMIND Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator
AUTORYZOWANY PARTNER XIAOMI

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Xiaomi, poszukujemy osób, które wraz z nami będą aktywnie budować markę Xiaomi na polskim rynku!

Zasil zespół jako:

Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:

  • Wdrażanie, motywacja i rozwój podległego zespołu,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardem obowiązującym w firmie Xiaomi,
  • Wdrażanie i koordynowanie projektów wspierających sprzedaż w podległym salonie,
  • Rekomendowanie rozwiązań i inicjatyw zapewniających przewagę konkurencyjną,
  • Egzekwowanie standardów i procedur wizualizacyjnych firmy Xiaomi,
  • Szukanie niestandardowych form sprzedaży i promocji salonu.

Powinieneś spełniać kilka wymogów:

  • Pasji do nowych technologii,
  • Umiejętności zarządzania zespołem, „zarażania” pasją,
  • Znajomości technik, procedur i standardów sprzedaży,
  • Doświadczenie w pracy z Klientem (mile widziana branża telekomunikacyjna lub sprzedaż usług),
  • Wytrwałość w dążeniu do celu,
  • Samodzielność, kreatywność i samodyscyplina,
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Kompetencja komunikacyjna,
  • Umiejętność uczenia się i przekazywania wiedzy z zagadnień technicznych oferowanych produktów,
  • Predyspozycje i swoboda w prowadzeniu prezentacji dla większego audytorium,
  • Znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki sprzedażowe),
  • Liczne dodatkowe konkursy,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • Doskonałą atmosferę,
  • Interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej rozwiniętą technologicznie globalną firmą – Xiaomi.

Jeśli czujesz, że spełniasz te podstawowe kryteria, to czekamy na Ciebie!

Właścicielem marki „Mi markt” jest firma Viamind Sp. z o.o. ul. Taborowa 20, 02-699 Warszawa

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV  niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z obowiązującymi
przepisami prawa.”

Ogłoszenie archiwalne