Oferta pracy

Kierownik Salonu Time Trend

Grupa Zibi S.A.

  • Legnicka 58, Fabryczna, Wrocław, Graniczna 2, Fabryczna, Wrocław

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • W chwili obecnej do salonu Time Trend poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Salonu, miejsce pracy do wyboru w formularzu aplikacyjnym: CH Magnolia lub Fashion Outlet - Wrocław

  • Profesjonalne doradztwo i dbałość o klienta w oparciu o sprawdzone standardy obsługi

  • Zarządzanie podległym zespołem Doradców Klienta oraz wspieranie ich w codziennej pracy i rozwoju

  • Organizacja pracy salonu i tworzenie grafików

  • Szkolenie i rekrutacja personelu

  • Dbanie o wygląd salonu oraz prawidłowe wystawiennictwo produktów

  • Współpraca z działem marketingu i zakupów

  • Budowanie pozytywnego wizerunku sieci Time Trend

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu zespołem

  • Jesteś osobą nastawioną na stały rozwój własny, jak i współpracowników

  • Stawiasz na dobrą komunikację i pracujesz zespołowo

  • Otwarcie mówisz o problemach i dążysz do ich rozwiązywania

  • Sprawnie organizujesz swoją pracę i nie masz problemu z wyznaczaniem priorytetów

  • Jesteś osobą komunikatywną i otwartą na ludzi, a kontakt z Klientem to dla Ciebie przyjemność

  • Masz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży detalicznej

To oferujemy

  • Możliwość pracy z „wdzięcznym” produktem, jakim są zegarki znanych i uznanych marek

  • Pracę w unikatowej kulturze organizacyjnej, której jednym z głównych filarów są nasze wartości oraz filozofia naszej firmy - “Nigdy się nie poddajemy”, “Jesteśmy kreatywni”

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Przyjazny START w naszej firmie i zagwarantowany proces onboardingu od A do Z - czy wiesz, że nasi nowi Pracownicy oceniają satysfakcję z procesu wdrożenia średnio na 8/10?

  • Możliwość budowania swojego zespołu, w tym także udział w spotkaniach rekrutacyjnych

  • Pakiet szkoleń dla Kierowników

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Ekstra zniżki na cały nasz asortyment

  • Ale co najważniejsze - dołączysz do grona pełnych energii i entuzjazmu pasjonatów, którzy tworzą Time Trend!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program sugestii

  • szkolenia i programy rozwojowe

Grupa Zibi to polska firma z ponad 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi.

W skład Grupy Zibi SA wchodzi sieć salonów Time Trend, w których sprzedajemy zegarki takich marek jak: Casio, G-shock, Timberland, Atlantic, Guess, Seiko, Bulova i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy

Poznaj nas lepiej na - www.zibi.pl/kariera

Nie czekaj - wyślij swoje CV!