Oferta pracy

Kierownik Salonu

Black Red White S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • czynne uczestnictwo w procesie obsługi klienta,

  • realizacja celów biznesowych salonu,

  • zapewnianie najwyższych standardów sprzedaży i obsługi klientów,

  • utrzymanie ekspozycji towarów zgodnie ze standardami aranżacyjnymi,

  • organizowanie sprawnej obsługi posprzedażnej klientów oraz magazynu,

  • podnoszenie wiedzy produktowej podległych pracowników,

  • kontrola jakości oferowanych usług oraz płatności,

  • analizowanie sprzedaży zespołu i poszukiwanie możliwości rozwoju,

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w kierowaniu zespołem handlowym,

  • masz wykształcenie wyższe (mile widziane handlowe lub ekonomiczne),

  • odznaczasz się wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi,

  • realizujesz cele sprzedażowe i wiesz jak je osiągać,

  • budujesz sprawne zespoły handlowe,

  • realizując cele biznesowe będziesz kierował się wartościami firmowymi,

  • jesteś zorganizowany i odpowiedzialny,

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • przygotujemy Cię do realizacji zadań,

  • zapewnimy Ci szeroki pakiet praktycznych szkoleń ,

  • będziesz mógł korzystać z szerokiej oferty benefitów,

  • troszczymy się o wysoki komfort pracy,

  • dbamy o dobór ciekawych osobowości tworzących nasz zespół,

  • poczujesz się pewnie dzięki wieloletniemu istnieniu i doświadczeniu firmy.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Black Red White S.A.

Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości. Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie. Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce. Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.

Przewiń do profilu firmy