Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Salonu

Kross s.a.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna praca z klientem

  • Serwis rowerów

  • Promocja marki KROSS

  • Dbanie o poprawną ekspozycje towaru zgodnie z standardami firmy

  • Organizacja pracy salonu

  • Zarządzanie zespołem

Nasze wymagania

  • Znajomości branży rowerowej

  • Wysoka kultura osobista

  • Doświadczenia w zarządzaniu i motywowaniu zespołu

  • Dobrej organizacji pracy

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

  • Profesjonalnego podejścia do klienta

  • Dyspozycyjności w okresach wysokiego sezonu (kwiecień – czerwiec)

  • Umiejętności i wiedzy specjalistycznej w zakresie serwisu rowerowego (narciarski będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomości języka angielskiego (B1-B2)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w Kross SA lub Kross Usługi Sp. z o.o.;

  • adekwatne wynagrodzenie do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • premie miesięczne zależne od osiąganych wyników;

  • wysoki poziom decyzyjności i samodzielności działania;

  • pracę w zaangażowanym, zróżnicowanym zespole, w przyjaznej atmosferze;

  • możliwość realizacji sportowych pasji: drużyna Kross Staff Team (https://www.facebook.com/KROSSSTAFFTEAM/

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi