Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Salonu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 11.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Realizowanie planów sprzedażowych Firmy,
    • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta,
    • Dbanie o prestiż Salonu poprzez przestrzeganie zasad VM oraz standardów Firmy,
    • Aktywne działania zapewniające rozwój placówki,
    • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

    Wymagania:

    • Minimum rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem minimum czteroosobowym
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie kierownika na kontrakt managersk,
    • Możliwość rozwoju w firmie z produktem luksusowym
    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Atrakcyjne warunki finansowe,
    • Bogaty system motywacyjny,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Wsparcie w każdej sytuacji.

    W temacie aplikacji prosimy o wpisanie nazwy miejscowości, w której chcą Państwo podjąć pracę.

    Kandydatów spełniających powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV z aktualnym zdjęciem
    oraz listu motywacyjnego.

    CV powinno zawierać następującą klauzulę: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

    Firma zastrzega sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    bottom