Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Salonu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Superdry jest nowoczesną marką, oferującą odzież i dodatki wysokiej jakości. Nietypowe połączenie japońskiego stylu z najlepszą angielską klasyką i motywami amerykańskimi wyróżnia sieć na rynku międzynarodowym. W związku z dynamiczną ekspansją w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży.
    • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta.
    • Zapewnienie odpowiedniego zatowarowania sklepu oraz standardów VM.
    • Efektywne wdrażanie procedur i polityk firmy.
    • Rekrutacja, zatrudnianie i rozwijanie silnego zespołu sprzedażowego.

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, najchętniej w branży odzieżowej.
    • Zainteresowanie modą i podstawy VM.
    • Samodzielność oraz dobra organizacji pracy.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Znajomość obsługi komputera (MS Office).

    OFERUJEMY:

    • Bardzo atrakcyjną i stabilną formę zatrudnienia.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Pracę w młodym, dynamicznym i pełnym pasji zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbednych do procesu rekrutacji (Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”.