Logo Pracuj.pl

Kierownik salonu z modą damską

MAKALU FASHION Sp. z o.o. Sp. KO firmie

  • Płońsk, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

MAKALU FASHION Sp. z o.o. Sp. K

Grunwaldzka 31

Płońsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy salonu i realizacja założonych celów biznesowych
  • zarządzanie zespołem sprzedawców
  • profesjonalna i zgodna ze standardami firmy obsługa klienta
  • budowanie dobrych relacji z klientem
  • prawidłowa ekspozycja towaru
  • dbałość o estetykę salonu
  • współpraca z centralą firmy w sprawie dostaw, zamówień, reklamacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność koordynowania pracy zespołu
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilny i bezpieczny rozwój zawodowy w polskiej firmie
  • atrakcyjne zarobki oraz rozbudowany system motywacyjny (premie, konkursy)
  • rozwój w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, VM
  • strój służbowy z bieżącej kolekcji Makalu
  • miłą atmosferę pracy

Jeśli:

- kochasz modę i lubisz dobrze wyglądać

- z łatwością nawiązujesz kontakty z innymi

- lubisz ludzi i budujesz z nimi pozytywne relacje

- zaangażowanie i odpowiedzialność to Twoje mocne strony

Makalu to polska marka odzieżowa, która od 26 lat dba o kobiety, aby każdego dnia mogły czuć się odrobinę piękniejsze i bardziej eleganckie, by każdego dnia mogły tworzyć lepszą siebie.

Kierownik salonu z modą damską, Grunwaldzka 31, Płońsk