Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Salonu

Wittchen S.A.O firmie

Wittchen S.A.

Kukułcza 1

Zielona Góra

WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. W chwili obecnej w związku z rozwojem poszukujemy dynamicznych, konsekwentnych w działaniu, nastawionych na sukces osób, które dołączą do naszego zespołu i wspólnie z nami będą realizować naszą misję

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Salonu WITTCHEN

Numer ref.: Miejsce pracy: FM Zielona Góra

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie salonem i zespołem sprzedawców w tym rekrutacja, motywowanie, szkolenia i rozwój pracowników
  • realizacja celów finansowych i operacyjnych
  • organizacja pracy podległego zespołu
  • nadzór nad ekspozycją kolekcji zgodnie z polityką merchandisingu
  • raportowanie bieżących wyników sprzedaży i poziomu realizacji celów
  • aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę Klienta

Wymagania:

  • minimum 2-letniego doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży retail
  • umiejętności efektywnego organizowania i planowania
  • umiejętności delegowania i egzekwowania zadań
  • znajomości technik sprzedaży i pracy na wskaźnikach
  • umiejętności analizy raportów sprzedaży
  • umiejętności analizy raportów sprzedaży i wyciągania wniosków
  • wysokich zdolności interpersonalnych i organizacyjnych
  • znajomości MS Office

Pracując z nami zyskasz:

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, Multi Sport, zniżki na produkty firmowe)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy powiązany z wynikami sprzedaży
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość
    rozwoju
    w strukturach
    Wittchen
  • system profesjonalnych szkoleń
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach (ul. Gdańska 60, 05-152 Palmiry) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach przy ul. Gdańskiej 60, 05-152 Palmiry. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne