Oferta pracy

Kierownik sekcji E-marketingu

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem specjalistów ds. e-marketingu w Dziale Komunikacji Marek

  • Zarządzanie stronami internetowymi marek, łącznie z pracą z systemami CMS oraz analizą ruchu w systemie Adobe Analytics

  • Generowanie contentu produktowego na stronach marek oraz optymalizacja obecności w e-commerce pod katem przyjętych KPI

  • Zarządzanie bazą danych i kampaniami mailingowymi, nadzór nad jakością danych

  • Zarzadzanie profilami marek w mediach społecznościowych

  • Zarządzanie portfolio domen oraz hostingów należących do firmy

  • Nadzór nad zgodnością z przepisami RODO w podległym obszarze

  • Wprowadzanie nowych rozwiązań z zakresu digital marketingu oraz obsługa istniejących rozwiązań w ramach strategii globalnej firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze marketingu lub IT, poparte praktyczną wiedzą w zakresie e-marketingu (SEO, SEA, display, VOD, Social Media, programmatic)

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy stron internetowych, mailingów, zarządzania domenami oraz hostingami

  • Teoretyczna i praktyczna wiedza dotycząca przepisów RODO w obszarze komunikacji w Internecie

  • Znajomość systemów zarządzania projektami i ticketowania - preferowane Atlassian JIRA

  • Doświadczenie w pracy z agencjami reklamowymi

  • Płynna znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Skrupulatność, dobra organizacja pracy, wielozadaniowość

  • Zdolność do szybkiej adaptacji do nowych zadań i technologii, zdolności analityczne

  • Doświadczenie z obszaru e-commerce oraz doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony żywieniowe