Ta oferta pracy jest nieaktualna od 274 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sekcji Inżynierii i Utrzymania Ruchu

  • Błonie, Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 12.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zakładu w Błoniu k. Warszawy
    poszukujemy osoby na stanowisko:

    Główne obowiązki:

    • Organizowanie i nadzorowanie pracy Sekcji Inżynierii Utrzymania Ruchu
    • Definiowanie projektów dla inżynierii i ich nadzór
    • Nadzór nad realizacją założonych KPI
    • Stosowanie zasad TPM w celu zapewnienia maksymalnej efektywności maszyn i urządzeń
    • Tworzenie harmonogramów oraz zapewnienie terminowego wykonania konserwacji, przeglądów i remontów maszyn i urządzeń
    • Współpracę z innymi działami przy analizie i diagnozie problemów produkcyjnych
    • Odpowiedzialność za dokumentację techniczną maszyn i urządzeń
    • Nadzór nad budżetem, optymalizację kosztów, planowanie zakupów środków trwałych, narzędzi, części zamiennych  oraz materiałów technicznych
    • Współpracę z dostawcami części i serwisami zewnętrznymi
    • Kierowanie podległym zespołem, rozwijanie kompetencji pracowników, szkolenie, planowanie zasobów, prowadzenie rekrutacji
    • Wyznaczanie kierunku rozwoju procesów produkcyjnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Min. 4 lata doświadczenia w obszarze Utrzymania Ruchu/Inżynierii w zakładzie Produkcyjnym
      (mile widziane doświadczenie w branży automotive)
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
    • Praktyczna znajomość Lean Manufacturing oraz narzędzi i metod rozwiązywania problemów
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Innowacyjność, umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej pozwalającej na szeroki rozwój umiejętności
    • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych klikając przycisk APLIKUJ

    To learn more about Delphi visit delphi.com