Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik sekcji jakości

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego międzynarodowego Klienta w Krakowie poszukujemy Kierownika Sekcji Jakości.

Kierownik sekcji jakościNumer ref.: /123/03/2020/AJ/50399
zadania
  • Kierowanie zespołem inżynierów w zakładzie produkcyjnym,
  • Optymalizacja procesów inspekcji jakości,
  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów,
  • Nadzorowanie harmonogramu audytów procesu i produktu na liniach produkcyjnych,
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej w tym deklaracji jakościowych i nadzór nad nią,
  • Nadzór nad procesem zarządzania niezgodnościami.
oczekujemy
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze jakości w zakładzie produkcyjnym,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość norm i procedur linii ISO,
  • Skrupulatność i dokładność, otwartość na wiedzę i ciągły rozwój,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2.
oferujemy
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki programowi szkoleń doskonalących,
  • Możliwość nauki języków obcych,
  • Benefity: opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie rodzinne.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne